Pages Menu
TwitterRssFacebook
ЮРКОНСУЛ: законодательство и право. Новые законы и кодексы Украины, защита прав и свобод граждан, нормативно-правовые акты Украины, правоприменение и законопроекты, аналитика и юридические консультации, юристы, адвокаты, правоведы, органы власти, суды Украины.
Categories Menu

Фев 26, 2013 | Новости Украины | Нет комментариев

За неправильне вигулювання собак у Харкові штрафують на 1360 гривень

За неправильне вигулювання собак у Харкові штрафують на 1360 гривень


Якщо власник залишив тварину без нагляду, йому доведеться викласти гроші.

У Харкові почали штрафувати власників собак, які випускають своїх тварин гуляти по вулиці без нагляду. За цим тепер стежить комунальне підприємство «Центр поводження з тваринами», пише УНІАН. За словами директора підприємства Юлії Шаповалової, з 1 січня 2013 року комунальники отримали повноваження стягувати штрафи з людей, які випускають собак на вулиці і залишають їх без нагляду. Шаповалова наголосила, що такі тварини забруднюють території та можуть являти собою загрозу для людей. Штрафують людей за ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення правил благоустрою територій міст та інших населених пунктів».

Розмір покарання становить від 340 до 1360 грн.

Протягом двох місяців підприємство склало вже 15 актів. За словами Шаповалової, найчастіше документи пишуть, коли власники приїжджають у притулок забирати відловлених тварин. У такому випадку вони оплачують також витрати підприємства на утримання собак.

Источник:  http://tsn.ua/ukrayina/za-nepravilne-vigulyuvannya-sobak-u-harkovi-shtrafuyut-na-1360-griven-284044.html

Читайте так же...

« »