Pages Menu
TwitterRssFacebook
ЮРКОНСУЛ: законодательство и право. Новые законы и кодексы Украины, защита прав и свобод граждан, нормативно-правовые акты Украины, правоприменение и законопроекты, аналитика и юридические консультации, юристы, адвокаты, правоведы, органы власти, суды Украины.
Categories Menu

Мар 7, 2013 | Новости Украины | Нет комментариев

Тюремники показали, як дві Тимошенко заглушили начальника колонії (відео)


ДПтС приготувала чергове відео з реакцією екс-прем’єра на етапування.

Державна пенітенціарна служба оприлюднила відео з останньою бесідою екс-прем’єра Юлії Тимошенко і її захисників з начальником Качанівської колонії.

Відповідні матеріали розміщені на сайті ДПтС.

«У зв’язку з поширенням оточенням Тимошенко помилкових заяв, навіть після подання ДПтС відеофакту відмови засудженої надати конкретну відповідь на питання про свою готовність бути етапованою 5 березня на засідання Київського райсуду Харкова, ДПтС оприлюднює відео останнього спілкування начальника Качанівської колонії з Тимошенко», — сказано в заяві.

«Так, у присутності захисників засудженої начальник виправної колонії Ігор Колпащиков цікавився, чи готова засуджена їхати до суду. Він ще раз проінформував її про готовність і конвою, і транспорту до етапування», — пояснили в прес-службі.

«Однак Тимошенко відмовилася відповідати на поставлені Колпащиковим питання, і бути етапованою до суду. При цьому, її захисник Плахотнюк в цей час взагалі встав і пішов до виходу з кімнати, де біля дверей протягом всієї розмови», — сказано в заяві ДПтС .

«Дочка-адвокат Євгенія Тимошенко в цей час, замість того, щоб пояснити позицію своєї підзахисної матері, викрикувала репліки не по суті», — повідомили у відомстві.

«Окремо ДПтС підкреслює, що спілкування засудженої зі своїми захисниками відбувалося в кімнаті для побачень, розташованій в декількох метрах від її палати. Це якраз та сама кімната, в яку вона відмовилася прослідкувати, коли до неї на короткострокове побачення прибули народні депутати на чолі з Яценюком», — додали в прес-службі.

Як відомо, 5 березня суд не захотів розглядати справу ЄЕСУ без екс-прем’єра Тимошенко і її захисників і переніс засідання на 22 березня.

Источник: ТСН

Читайте так же...

« »