Pages Menu
TwitterRssFacebook
ЮРКОНСУЛ: законодательство и право. Новые законы и кодексы Украины, защита прав и свобод граждан, нормативно-правовые акты Украины, правоприменение и законопроекты, аналитика и юридические консультации, юристы, адвокаты, правоведы, органы власти, суды Украины.
Categories Menu

Фев 22, 2013 | Новости Украины | Нет комментариев

Оновлення податкового законодавства тепер можна отримувати електронною поштою

Оновлення податкового законодавства тепер можна отримувати електронною поштою


У Міндоходів впевнені, що сервіс буде корисний громадянам, у яких немає можливості самостійно знаходити оновлення.

Міністерство доходів і зборів запропонувало платникам податків новий електронний сервіс — можливість отримувати оновлення податкового законодавства по електронній пошті. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу Міндоходів.

Згідно з повідомленням, стати користувачем нового сервісу можна за допомогою подачі відповідної заяви на електронну адресу idd@sts.gov.ua з атрибутом в полі «тема» 6011.

У Міндоходів впевнені, що такий сервіс буде дуже корисний громадянам, у яких немає можливості самостійно знаходити оновлення законодавства або відвідувати спеціальні заходи роз’яснювального характеру, що проводяться податковими органами.

Раніше міністр доходів і зборів Олександр Клименко заявляв, що 2013 рік стане роком змін і подальшого впровадження електронних сервісів, покликаних економити час платників податків і викорінити корупцію у сфері сплати податків.

Источник: http://tsn.ua/groshi/onovlennya-podatkovogo-zakonodavstva-teper-mozhna-otrimuvati-elektronnoyu-poshtoyu-283299.html

Читайте так же...

« »