Pages Menu
TwitterRssFacebook
ЮРКОНСУЛ: законодательство и право. Новые законы и кодексы Украины, защита прав и свобод граждан, нормативно-правовые акты Украины, правоприменение и законопроекты, аналитика и юридические консультации, юристы, адвокаты, правоведы, органы власти, суды Украины.
Categories Menu

Сен 30, 2012 | Агенства, Органы власти в Украине, Центральные органы исполнительной власти | Нет комментариев

Державне агентство автомобільних доріг України

Державне агентство автомобільних доріг України (Укравтодор) є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Віце-прем’єр-міністра України – Міністра інфраструктури України, входить до системи органів виконавчої влади і забезпечує реалізацію державної політики у сфері дорожнього господарства та управління автомобільними дорогами.

Укравтодор у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, актами і дорученнями Президента України, актами Кабінету Міністрів України, іншими актами законодавства України, наказами Міністерства інфраструктури України.

Укравтодор узагальнює практику застосування законодавства з питань, що належать до його компетенції, розробляє пропозиції щодо удосконалення законодавства і в установленому порядку вносить їх на розгляд Віце-прем’єр-міністра України – Міністра інфраструктури України.

Укравтодор організовує в межах своїх повноважень виконання актів законодавства та здійснює контроль за їх реалізацією.

 

Адреса Державного агентства автомобільних доріг України:

03680, МСП, м. Київ-150, вул. Фізкультури, 9

Телефони Державного агентства автомобільних доріг України:

(044)287-24-49

Сайт Державного агентства автомобільних доріг України:

 www.ukravtodor.gov.ua

Читайте так же...

« »