Pages Menu
TwitterRssFacebook
ЮРКОНСУЛ: законодательство и право. Новые законы и кодексы Украины, защита прав и свобод граждан, нормативно-правовые акты Украины, правоприменение и законопроекты, аналитика и юридические консультации, юристы, адвокаты, правоведы, органы власти, суды Украины.
Categories Menu

Сен 3, 2012 | Органы власти в Украине, Службы, Центральные органы исполнительной власти | Нет комментариев

Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва

Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва (Держпідприємництво України) є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України.

Держпідприємництво України входить до системи органів виконавчої влади та забезпечує реалізацію державної політики у сфері розвитку підприємництва, нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності і є спеціально уповноваженим органом виконавчої влади з питань реалізації державної регуляторної політики, дозвільної системи та ліцензування у сфері господарської діяльності.

Держпідприємництво України у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, іншими актами законодавства України, а також дорученнями Президента України.

Основним завданням Держпідприємництва України є реалізація державної політики у сфері розвитку підприємництва, державної регуляторної політики, державної політики у сфері ліцензування, дозвільної системи, нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності.

 

Адреса Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва: 

01011, Київ, вул. Арсенальна, 9/11

Телефони Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва: 

(044)285-55-03, (044) 254-56-73

е-mail:  inform@dkrp.gov.ua

Сайт Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва: 

www.dkrp.gov.ua

Читайте так же...

« »