Pages Menu
TwitterRssFacebook
ЮРКОНСУЛ: законодательство и право. Новые законы и кодексы Украины, защита прав и свобод граждан, нормативно-правовые акты Украины, правоприменение и законопроекты, аналитика и юридические консультации, юристы, адвокаты, правоведы, органы власти, суды Украины.
Categories Menu

Сен 3, 2012 | Органы власти в Украине, Службы, Центральные органы исполнительной власти | Нет комментариев

Державна служба геології та надр України

Державна служба геології та надр України (Держгеонадра України) є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра екології та природних ресурсів України входить до системи органів виконавчої влади і забезпечує реалізацію державної політики у сфері геологічного вивчення та раціонального використання надр.

Держгеонадра України у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства екології та природних ресурсів України (далі – Міністерство), іншими актами законодавства України, дорученнями Президента України та Міністра, а також цим Положенням.

Основними завданнями Держгеонадр України є:

  • внесення пропозицій щодо формування державної політики у сфері геологічного вивчення та раціонального використання надр;
  • реалізація державної політики у сфері геологічного вивчення та раціонального використання надр.

 

Адреса Державної служби геології та надр України:

03680, м. Київ, вул. Ежена Потьє, 16

Телефони Державної служби геології та надр України: 

тел. (044) 536 -13-17, факс (044) 456-71-45

e-mail: sekretar@geomail.kiev.ua

Сайт Державної служби геології та надр України: 

www.geo.gov.ua

Читайте так же...

« »