Pages Menu
TwitterRssFacebook
ЮРКОНСУЛ: законодательство и право. Новые законы и кодексы Украины, защита прав и свобод граждан, нормативно-правовые акты Украины, правоприменение и законопроекты, аналитика и юридические консультации, юристы, адвокаты, правоведы, органы власти, суды Украины.
Categories Menu

Сен 3, 2012 | Инспекции, Органы власти в Украине, Центральные органы исполнительной власти | Нет комментариев

Державна інспекція ядерного регулювання України

Державна інспекція ядерного регулювання України (Держатомрегулювання України) є центральним органом виконавчої влади, який є головним у системі центральних органів виконавчої влади з формування та реалізації державної політики у сфері безпеки використання ядерної енергії.

Держатомрегулювання України у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, іншими актами законодавства України, а також дорученнями Президента України.

Основними завданнями Держатомрегулювання України є:

  • формування та реалізація державної політики у сфері безпеки використання ядерної енергії;
  • здійснення в межах своїх повноважень державного регулювання безпеки використання ядерної енергії;
  • здійснення повноважень компетентного органу з фізичного захисту ядерного матеріалу та ядерних установок відповідно до Конвенції про фізичний захист ядерного матеріалу та ядерних установок; з питань безпечного перевезення радіоактивних матеріалів відповідно до правил ядерної та радіаційної безпеки при перевезенні радіоактивних матеріалів; з питань аварійного оповіщення та інформування згідно з Конвенцією про оперативне оповіщення про ядерні аварії.

Адреса Державної інспекції ядерного регулювання України:

01011, Київ-11, вул. Арсенальна 9/11

Телефони Державної інспекції ядерного регулювання України:

(044) 254-33-47, факс: (044) 254-33-11
е-mail: pr@hq.snrc.gov.ua

Сайт Державної інспекції ядерного регулювання України:

www.snrc.gov.ua

Читайте так же...

« »