Pages Menu
TwitterRssFacebook
ЮРКОНСУЛ: законодательство и право. Новые законы и кодексы Украины, защита прав и свобод граждан, нормативно-правовые акты Украины, правоприменение и законопроекты, аналитика и юридические консультации, юристы, адвокаты, правоведы, органы власти, суды Украины.
Categories Menu

Сен 3, 2012 | Инспекции, Органы власти в Украине, Центральные органы исполнительной власти | Нет комментариев

Державна інспекція техногенної безпеки України

Державна інспекція техногенної безпеки України (Держтехногенбезпеки України) є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра надзвичайних ситуацій України.
Держтехногенбезпеки України входить до системи органів виконавчої влади і забезпечує реалізацію державної політики у сферах пожежної і техногенної безпеки, здійснення державного нагляду (контролю) у цих сферах, а також щодо контролю за станом цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру і діяльності аварійно-рятувальних служб.

Держтехногенбезпеки України у своїй діяльності керується Конституцією ( 254к/96-ВР ) та законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства надзвичайних ситуацій України, іншими актами законодавства України, дорученнями Президента України та Міністра.

Основними завданнями Держтехногенбезпеки України є:

  • реалізація державної політики у сферах пожежної і техногенної безпеки, цивільного захисту, державного нагляду (контролю) у цих сферах та за діяльністю аварійно-рятувальних служб, внесення пропозицій щодо її формування; здійснення державного нагляду (контролю) за додержанням та виконанням вимог законодавства у сферах пожежної і техногенної безпеки, цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру, за діяльністю аварійно-рятувальних служб;
  • проведення дізнання у справах про пожежі та порушення протипожежних правил;
  • внесення пропозицій щодо формування державної політики у відповідній сфері на розгляд Міністру.

Адреса Державної інспекції техногенної безпеки України:
01024, м. Київ, вул. Круглоуніверситетська, 20/1

Телефони Державної інспекції техногенної безпеки України:
(044) 585-68-10, факс:(044) 253-81-20

Сайт Державної інспекції техногенної безпеки України: 

www.ditb.gov.ua

Читайте так же...

« »