Pages Menu
TwitterRssFacebook
ЮРКОНСУЛ: законодательство и право. Новые законы и кодексы Украины, защита прав и свобод граждан, нормативно-правовые акты Украины, правоприменение и законопроекты, аналитика и юридические консультации, юристы, адвокаты, правоведы, органы власти, суды Украины.
Categories Menu

Сен 3, 2012 | Инспекции, Органы власти в Украине, Центральные органы исполнительной власти | Нет комментариев

Державна інспекція навчальних закладів України

Державна інспекція навчальних закладів України (ДІНЗ  – далі Державна інспекція) є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра освіти і науки, молоді та спорту України, входить до системи органів виконавчої влади і забезпечує реалізацію державної політики у сфері освіти.

Державна інспекція у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, іншими актами законодавства, а також дорученнями Президента України та Міністра освіти і науки, молоді та спорту України.

Основними завданнями Державної інспекції є:

  • реалізація державної політики у сфері освіти шляхом здійснення державного нагляду (контролю) за діяльністю навчальних закладів незалежно від їх підпорядкування і форм власності;
  • внесення на розгляд Міністра пропозицій щодо формування державної політики у зазначеній сфері.

 

Адреса Державної інспекції навчальних закладів України:

03065, м. Київ, вул. Метробудівська, 5а

Телефони Державної інспекції навчальних закладів України:

(044) 239-16-94

press_dinzu@ukr.net

Сайт Державної інспекції навчальних закладів України:

www.dinz.gov.ua

Читайте так же...

« »